ЗНО

НМТ-2024

До уваги випускників та батьків! За місяць, 14 березня, розпочинається реєстрація на національний мультипредметний тест -2024. Детальніше про реєстрацію та особливості проведення НМТ-2024 у Житомирській міській територіальній громаді розповідає головний спеціаліст департаменту освіти ЖМР Ольга Єрмакова!

Читати далі
НМТ – 2024

До уваги випускників та батьків! Актуальна інформація про проведення національного мультипредметного тесту у 2024 році. – 3 обов’язкові предмети -240 хвилин на складання тесту. Детальніше розповідає головний спеціаліст департаменту освіти ЖМР Ольга Єрмакова.

Читати далі
До уваги вступників!

Триває реєстрація на складання Національного мультипредметного тесту. Цьогоріч свій результат вступники зможуть побачити одразу по завершенню складання тесту. Поради для вступників дає заступниця директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.  

Читати далі
До уваги абітурієнтів!

Сьогодні розпочинається реєстрація (посилання) для участі в НМТ 2023 року. Основний період реєстрації осіб, які бажають пройти НМТ, триватиме впродовж місяця- до 3 травня 2023 року. Протягом цього періоду майбутні учасники НМТ мають створити персональні електронні кабінети та подати реєстраційні документи для участі в тесті. До 7 травня вступники , які зареєструються, зможуть, за необхідності,внести…

Читати далі
Правила нарахування балів НМТ

#Длявступників Правила нарахування балів під час Національного мультитесту Під час проведення мультипредметного тестування у 2023 році будуть використані 8 типів тестових завдань. 1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Вони наявні в усіх трьох блоках мультитесту. 2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари»). Ці завдання також є в усіх трьох блоках мультитесту. 3. Завдання на…

Читати далі